Apartamenty Pod Dębami

Start

Serdecznie zapraszamy do  apartamentu w Kudowie Zdroju.

Oferujemy Państwu komfortowo urządzone, nowe apartamenty i pokoje.
Wszystkie posiadają łazienki, kablową TV, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy:  pokój dwuosobowy z możliwością dostawki, pokój studio 2-5 os,  trzy apartamenty 4 osobowe z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz apartament lux 4-6 osobowy z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Ponadto oferujemy 3 luksusowe apartamenty 4-6 osobowe (każdy z osobnym wejściem) oraz apartament 6-8 osobowy. 


Na terenie obiektu znajduje się duży ogród, parking, miejsce na grilla i ognisko, a w okresie letnim także boisko do badmintona oraz batuta do skakania.

Dla zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem proponujemy: NORDIC WALKING  tzw. spacer z kijami (możliwość wypożyczenia kijków). Godne polecenia są czeskie trasy rowerowe na każde możliwości, a dla tych którzy lubią jazdę rowerem tylko z górki, istnieje możliwość dojazdu, miejskim specjalnie przygotowanym do przewozu rowerów busem, na wyznaczone trasy w Parku Narodowym Gór Stołowych.

W sezonie zimowym dla tych, którzy lubią zimowe szaleństwo, narty zjazdowe, biegówki lub deska, proponuję zimowe ośrodki w Kudowie-Jakubowicach (dla początkujących) oraz - najbliższy Zieleniec, czeski Pec, Desna, Janskie Laznie. Dla biegaczy - dobre, specjalnie przygotowane trasy na biegówki są w Karłowie, Dusznikach Zdroju oraz po stronie czeskiej.

Po aktywnym wypoczynku lub mniej aktywnym - na miejscu ( ale tylko dla grup- najbardziej cenią to sobie panie) skorzystać można  z usług wykwalifikowanego masażysty. Wykonywane są masaże klasyczne: częściowe i całościowe, relaksacyjne i wyszczuplające. 

Dla potrzeb naszego ciała w pobliżu znajdują się: restauracje, kawiarnie, smażalnie pstrąga i sklepy całodobowe. Nie zapomnijmy jeszcze o Aquaparku, kręgielni – bowling, kortach tenisowych na powietrzu i w hali, squashu, basenie odkrytym, krytym lodowisku itp. (wszystko w promieniu od 100 m do 4 km).

Serdecznie zapraszamy!

Góry Stołowe, Agua Park, Park Zdrojowy, Stacja sportów zimowych Zieleniec, Kaplica Czaszek w Czermnej

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Apartamenty Pod Dębami